آزمایشگاه و کنترل کیفیت

در واحد آزمایشگاه این شرکت با جدیدترین متد آزمایشگاهی و بروز ترین تجهیزات اقدام به اندازه گیری گاز کاربید کلسیم نموده و به مشتریان ارائه میدهد . مواد اولیه ورودی به کارخانه با دقت بسیار بالا کنترل و آزمایش شده و سپس مجوز مصرف توسط واحد آزمایشگاه و کنترل کیفیت صادر می شود . تمامی خطوط کارخانه ( بشکه سازی ،کوره ، بارگیری و خط رنگ) تحت نظارت دقیق واحد کنترل کیفیت می باشد.

استفاده از کاربید کلسیم

چه کسانی از کاربید استفاده می کنند ؟ کاربید بصورت فیزیکی ، شیمیایی و حرارتی در سرباره فولاد در شرکت های فولاد سازی مورد استفاده قرار می گیرد . از لحاظ هزینه نیز کم هزینه تر از مواد سیلیکونی می باشد . این ماده احیا کننده قوی تری نسبت به منیزیم در فولاد سازی است . در مقایسه با خاکستر سودا خاصیت خنثی کنندگی بیشتری دارد و کارکردن با آن ایمن و از لحاظ هزینه مقرون به صرفه تر می باشد.

چه کاربیدی شما احتیاج دارید ؟

صنایع کاربید محصولات خود را در اندازه های گوناگون ( دانه بندی های گوناگون ) تولید می کند . بطور کلی نوع و دانه بندی به کاربید کاربرد و کارآیی که برای کاربید در نظر گرفته شده است بستگی دارد به عنوان نمونه پودر کاربید بداخل آهن مذاب تزریق می گردد تا پس از ترکیب با گوگرد موجود در ماده مذاب آنرا خارج کند . در ضمن کاربید بصورت دانه ای به اندازه های فندق نیز تولید می شود که واکنش آهسته تری دارد . این نوع کاربید هنگام شارژ کوره ذوب آهن به فلز ذوب شده اضافه می شود . کاربید از میزان اکسید ها می کاهد و آهن و آلیاژ ها فلزی را که در سرباره باقی مانده است را احیاء می کند از سوی دیگر واکنش آن آهسته است تا فولاد از داخل پاتیل سرریز نشود . بهترین راه برای انتخاب بهترین نوع و اندازه کاربید تماس با ما می باشد . کارشناسان ما در تعیین و انتخاب نوع کاربید برای مصارف گوناگون چندین دهه تجربه دارند.