بسته بندی کاربید کلسیم

خط بسته بندی این شرکت قادر است با مصارف متعدد بسته بندی متغیری را ارائه دهد که این امر جهت حفظ ایمنی بیشتر حمل و نقل آسان می باشد . به طور کلی بسته بندی به صورت فله ، کیسه و بشکه های آب بندی شده به مشتریان ارائه می گردد و تنها جهت کارخانجات فولاد سازی به صورت کیسه های بیگ بگ ، و بشکه های آب بند 50 کیلویی ارسال می گردد .

سطل ، بشکه و کیسه

کاربید کلسیم تولید شده در صنایع کاربید در ظرف ها و بشکه های و کیسه هایی با وزن 5 ، 10 ،50 ، 250 کیلوگرم فرستاده می شود . سطل ها و بشکه ها ، همانند انواع دیگر بسته بندی های محصولات ما ، از لحاظ نفوذ آب و هوا ، آب بندی کامل هستند . هنگام تخلیه درب سطل یا بشکه به راحتی باز می شود . بشکه ها حاوی کاربید مستقماً به ذوب آهن تحویل داده می شود . در ذوب آهن بشکه حاوی کاربید به داخل کوره  انداخته می شود که پس از ذوب شدن کاربید داخل آن آزاد می گیرد و با مذاب وارد واکنش می شود.  صنایع کاربید می تواند کاربید را درکیسه های 5 کیلو گرمی تحویل دهد که در داخل کیسه های بیگ بگ یک تنی حمل می شوند . مشتریان کیسه های 5 کیلو گرمی را بیشتر ترجیح می دهند . زیرا بسته بندی ها سبک تر هستند و براحتی با مذاب وارد  واکنش می شوند. در این صورت بشکه یا سطل فلزی وجود ندارد که باید ذوب گردد تا کاربید آزاد شود . در صورت سفارش کاربید درکیسه های 5 کیلویی حاوی بسته های مورد نظر را می توان در نزدیک محل استفاده قرار داد و دیگر لزومی به حمل و نقل بیشتر ندارد. کیسه های بیگ بگ ۰.۶ میل ضخامت دارند . در هر کانتینر 22 کیسه جای می گیرد . درب کیسه ها به وسیله تسمه های فلزی بسته شده است در این صورت علاوه بر سهولت در استفاده ،  ایمنی آن نیز حفظ می گردد .

واحد بشکه سازی شرکت

این شرکت در راستای کنترل و بهبود شرایط نگهداری کاربید و حمل و نقل هر چه بهتر در جهت رضایت مشتری اقدام به راه اندازی واحد پیشرفته تولید بشکه با تکنولوژی روز و شرایط استاندارد کرده است . در این واحد تولید بشکه ها با ظرفیت 50 کیلو گرم تحت شرایط کاملاً آب بند جهت عدم نفوذ هوا و جلوگیری از فاسد شدن کاربید صورت میگیرد . تولید بشکه در این واحد در طرح های مختلفی از جمله طرح سطلی ، طرح پرسی و طرح نیمه پرسی بنا به نیاز مشتریان صورت میگیرد .

تحویل کاربید

اگر کاربید به صورت بسته بندی شده در سطل ، بشکه یا کیسه حمل شده باشد به راحتی می توان جابجا کرد و مورد استفاده قرار گیرد . سطل ها یا کیسه ها به صورت پالت بندی شده حمل می شوند . در این صورت جابجایی کردن آنها نیز به راحتی صورت می گیرد . پالت ها را در نزدیک شوت قرار داده و دیگر نیاز به جابجایی بیشتر نخواهد بود . این بسته بندی هنگام شارژ مواد در کوره های قوس الکتریکی و در پاتیل های ذوب ریزی و به همراه آلیاژ اضافه شده به داخل ذوب ریخته می شود . برای چگونگی استفاده از کاربید در کوره لطفا با ما تماس بگیرید تا برای افزایش راندمان و کیفیت تولید شما ، نوع کاربید را که برای شیوه اکسید و گوگرد زدایی مناسب تر است مشخص گردد .